П’ять років турботи, опіки і медичної допомоги

15 грудня, п’ять років тому, у Львові падав сніг, місто було сніжно-білим, наче в казці. Настрій – надзвичайно святковий і не лише тому, що наближалися новорічні та різдвяні свята, але й тому, що для нас це був особливий день – відкриття Медичного центру Святої Параскеви.

Цей грудневий сніг 2010 року ми дуже добре пам’ятаємо, як і те, як вперше відчинилися двері нашого центру для гостей і клієнтів.

Ось кілька яскравих фотоспогадів з цього дня.

ArticleImages_764__MG_4795.jpg

Які ми були п’ять років тому і є сьогодні? Чи змінилися? Що змінилося в нас? Що змінили ми? У такі дні приємно робити підсумки і червоним олівцем підкреслювати важливі факти та дати в житті нашого центру, щоб перетворити це в новий старт до подальших досягнень.

П’ять років тому в Медичному центрі Святої Параскеви працювала приблизно 100 працівників, а сьогодні наш заклад вже має дві філії у місті Лева і сумарно понад 250 співробітників.

Колектив медичного центру – це спеціалісти таких напрямків: радіологія, терапія, педіатрія, хірургія, ендоскопія та лабораторія, а також медсестри та адміністративна ланка. Особливість Медичного центру Святої Параскеви – люди, яких об’єднують ті самі цінності. Цінності та світогляд є таким же ж важливим критерієм під час прийняття на роботу, як і професійні навики.

У Медичному центрі Святої Параскеви відбувається безперервний рух до вдосконалення. Цьому сприяє наша унікальна система контролю якості надання послуг, що передбачає не лише сам контроль, а й зворотній зв’язок і допомагає робити висновки та планувати подальше навчання лікарів і спеціалістів, а також тренінги, семінари тощо.

IMG_0487_1.jpg

Коли ти ростеш, то завжди прагнеш більшого. Так, за ці роки роботи наше прагнення до постійного зростання та наполеглива праця дали гарні плоди: на базі клініки було створено три спеціалізовані центри: Центр рідкісних хвороб серця, Центр Целіакії та Центр аденоми простати. Створення цих центрів дає нам можливість об’єднувати спеціалістів і за межами медичного центру та шукати спільні рішення діагностики й лікування рідкісних захворювань. І не лише це, а й проводити навчальну, просвітницьку роботу – семінари, конференції, круглі столи, залучаючи фахівців як з України, так і з-за кордону.

На початку нашої роботи ми навіть не уявляли, що за п’ять років будемо надавати свої послуги більше ніж 100 000 клієнтів.

Упродовж п’яти років у Медичному центрі Святої Параскеви проведено 159 526 консультацій для дорослих і дітей, 173 427 діагностичних обстежень та понад сотні тисяч лабораторних обстежень. Щороку кількість тих, хто довіряє нам своє здоров’я невпинно зростає.

Минуло п’ять років, а ми й далі продовжуємо мріяти, вдосконалюватися і будуємо нові плани вже на наступне п’ятиріччя.

З нагоди нашого ювілею дякуємо усім, хто розділив з нами цей шлях, хто довірив нам найцінніше – своє здоров’я, хто працює пліч-о-пліч щодня, щоб забезпечувати cучасну та якісну медичну допомогу людям, які цього потребують.