«Оптимізація здоров'я матері та дитини: перинатальна материнська депресія і розвиток немовляти» лекція Мирослави Ромах

Запрошуємо гінекологів поліклінік, психологів і психотерапевтів на безкоштовну лекцію Мирослави Ромах МSc, доктора медичних наук, FRCPC (м. Торонто)

Тема доповіді: «Оптимізація здоров'я матері та дитини: перинатальна материнська депресія і розвиток немовляти»

Пані Мирослава – доцент психіатрії факультету медицини Університету в місті Торонто (Канада) і водночас лікар у лікарні «Маунт Синай». Її основний професійний напрям діяльності – перинатальне психічне здоров'я.

Мирослава Ромач бере участь у багатьох наукових програмах і дослідженнях, в колі її наукових зацікавлень – фармакологічні методи лікування тривоги, депресії і розладів, викликаних психоактивними речовинами, рання лікарська оцінка і діагностика недуг, спричинених вживанням психотропних препаратів, та психофармакологія для жінок в перинатальний період. Вона неодноразово була головним експертом у багатьох експериментальних психофармакологічних дослідженнях і клінічних випробуваннях.

Ми раді, що пані Мирослава є нашим гостем, і запрошуємо на її лекції тих, хто хоче більше дізнатися про закордониий досвід окреслених вище напрямів роботи. Сподіваємось, зустріч буде ефективною та продуктивною.

Чекаємо на Вас 2 липня 2015 р. о 14.00 год. в конференц-залі Медичного центру Святої Параскеви за адресою: вул. Заводська,7, м. Львів.

Для зручності просимо заповнити коротку форму попередньої реєстрації.

Або повідомити про свою присутність за телефоном: (032)295-89-06, (093) 323-96-89, (067) 912-30-61 до 01.07.2015.