​Офіційна відповідь Медичного центру Святої Параскеви​ щодо введення до переліку ймовірних факторів інфікування гепатитом В хірургічні послуги Медичного центру Святої Параскеви .​

Офіційна відповідь Медичного центру Святої Параскеви на інформацію, що сьогодні поширювалася львівськими ЗМІ про введення до переліку ймовірних факторів інфікування гепатитом В хірургічні послуги Медичного центру Святої Параскеви.

Вважаємо опубліковану інформацію недостовірною та безпідставною. Введення до переліку ймовірних факторів інфікування гепатитом В хірургічні послуги Медичного центру Святої Параскеви не має підстав. На запит ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» нами надано необхідні документи, які підтверджують неможливість зараження у Медичному центрі Святої Параскеви.

У відповідь на ці публікації надіслано запит до ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» з вимогою виключити хірургічні послуги Медичного центру Святої Параскеви з ймовірних факторів інфікування гепатитом В та надати офіційне спростування опублікованої інформації.