Нова поліклініка (просп.Червоної Калини,64)

Ми раді повідомити, що у березні цього року ми відкрили структурний підрозділ на проспекті Червоної Калини, 64.

Сьогодні у клініці прийом ведуть до 20 лікарів різних спеціальностей: гінеколог, уролог, проктолог, хірург, ортопед, терапевт, дерматолог, гастроентеролог, невролог, педіатр, кардіолог, ендокринолог. Первинну діагностику можна провести на УЗ-апаратах експертного рівня та завдяки повному переліку лабораторних досліджень. Для Вашої зручності ми проводимо попередній запис, тому Вам не треба буде очікувати на прийом у черзі, а також ефективно спланувати почерговість рекомендованих консультацій та обстежень.

Рівень якості медичних послуг та сервісного супроводу однаковий для всіх підрозділів Медичного центру Святої Параскеви. У кожному з них діє єдина електронна система обліку медичних карток. Налагоджена комунікація – єдиний контакт-центр, через який здійснюється запис в усі підрозділи. Рівень медичних спеціалістів також однаковий, адже кожен з них веде прийом в основному підрозділі на вул. Заводській, 7. Постійний контроль та моніторинг здійснюють керівники відділів Медичного центру Святої Параскеви. Усім клієнтам гарантована якісна медична допомога, а також комфорт та економія часу.

Запрошуємо Вас у структурний підрозділ на Сихові (просп. Червоної Калини, 64).

Дякуємо за вибір нашого медичного центру!

Детальніше про послуги, які надають у відділені, можна дізнатися за телефонами: (032) 295-4-000; (067) 295-4-000; (095) 295-4-000.