Наукові досягнення нашого лікаря - уролога О.Банири

У вересні 2015 року лікар-уролог Медичного центру Святої Параскеви Олег Банира представив чотири доповіді на 45-му Науковому конгресі Асоціації урологів Польщі.

На цьогорічному конгресі у Варшаві урологи з різних регіонів Польщі та європейських країн представили понад 200 презентацій. Доповідь нашого провідного спеціаліста була номінована на здобуття нагороди Польського урологічного товариства як одна з трьох найкращих у галузі клінічної урології.

З цієї нагоди бажаємо колезі подальших успішних досліджень та гідного визнання на міжнародному рівні.

Олег Банира вже має кількарічний досвід участі в іноземних урологічних форумах, він гідно представляє нові власні теми досліджень, розроблені у співпраці з провідними урологами України.

Дві теми, присвячені діагностиці раку простати та діагностиці й лікуванню раку яєчка, було опрацьовано спільно з фахівцями з ДУ «Інститут урології Національної академії медичних наук України», під керівництвом члена-кореспондента НАМНУ, професора С. О. Возіанова.

Критерієм цінності та новизни досліджень у сфері медицини є публікації результатів наукових пошуків в авторитетних фахових світових виданнях. Творчий доробок Олега Банири, який донедавна налічував 7 статей у виданнях, що входять до наукометричних баз PubMed і SCOPUS, у вересні 2015 р. поповнився ще однією працею, опублікованою в міжнародному журналі «Infectious Disorders – Drug Targets». Робота виконана у співавторстві з завідувачем кафедри урології НМУ ім. О. О. Богомольця, професором С. П. Пасєчніковим, доцентом кафедри урології ЛНМУ ім. Данила Галицького, завідувачем урологічного відділення ЛОКЛ Р. З. Шереметою та завідувачем урологічного відділення ЗОКЛ ім. Андрія Новака, доктором О. О. Бучок. Стаття присвячена проблемам лікування гострого обструктивного пієлонефриту, з нею можна ознайомитись за інтернет-адресою:

http://benthamscience.com/journals/infectious-diso...