Наш лікар - дерматолог відвідала міжнародний дерматологічний конгрес у Данії

Днями з міжнародного конгресу повернулася наша лікар-дерматолог Катерина Бакіко.

Уже 24 роки поспіль Європейська академія дерматовенерологів (EADV, European Academy of Dermatology and Venereology) проводить одну з наймасштабніших зустрічей лікарів-дерматовенерологів у Європі. Цьогорічний конгрес проходив 7–11 жовтня в Копенгагені (Данія) і у ньому взяло участь понад 3 тисячі осіб, серед яких було 27 лікарів з України.

Упродовж кількох днів учасники мали змогу відвідати велику кількість лекцій та воркшопів і майстер-класів, на яких були представлені найактуальніші та найсучасніші дослідження шкірних захворювань, оновлені протоколи лікування, нові препарати, сучасні дані діагностики та інформація про причини їх виникнення.

«Лекції та воркшопи охопили всі сфери сучасної дерматовенерології (дерматоонкологія, дерматохірургія, дитяча дерматологія, хронічні шкірні захворювання, інфекційні/паразитарні хвороби шкіри, алергологічні дерматози, косметологія та багато іншого), а також висвітлювали сучасні аспекти діагностики шкірних захворювань та менеджменту згаданої медичної галузі. Лекції проходили паралельно у 14 аудиторіях, тому лікарі мали можливість обирати ті теми, які їх цікавили», – розповідає Катерина Бакіко.
У рамках конгресу Катерина Бакіко отримала почесний грант імені Майкла Хорнштейна. Цей грант надають молодим талановитим лікарям, щоб підтримати їх у професійному розвитку.

Ми вітаємо Катерину Бакіко з цим досягненням та бажаємо нових професійних звершень у галузі дерматовенерології.