Медцентр Св. Параскеви розпочав будівництво лікарні зі стаціонаром

Шановні відвідувачі Медичного центру Св. Параскеви, ділимося з Вами важливою подією, що мала нагоду відбутися 16 жовтня 2020 року, а семе: за присутності акціонерів Медичного центру Святої Параскеви, мера міста Львова Садового Андрія Івановича, шановних Владик, архітекторів, будівельників було закладено пам’ятну капсулу у фундамент лікарні Медичного центру Святої Параскеви та здійснено освячення місця під будівництво.

Новий стаціонар, будівництво якого розпочато, матиме загальну площу 8000 м2 і складатиметься з хірургічного на 100 ліжок, сучасного радіологічного та поліклінічного відділень, операційного блоку та реанімації.

Упродовж 10 років успішної роботи Медцентр постійно інвестує у розвиток мережі поліклінік. Будівництво медичного закладу триватиме орієнтовно два роки.

Над проектом працює компанія AVR Development, розробляє усі необхідні робочі матеріали по архітектурних та планувальних рішеннях. Для створення інноваційного та сучасного медичного центру до проекту залучені консультанти з Німеччини, зокрема архітектурне бюро Андре Янка та консультанти з Потсдамської клініки Ван Бергман.

Ця лікарня буде працювати на зцілення та покращення здоров’я громади Львова та інших міст Західної України.

Бережіть себе та Ваших близьких!