Лікарі Медичного центру Святої Параскеви – активні учасники європейських наукових заходів

Ми радіємо, що саме наші лікарі часто представляють українську медицину на європейських конгресах і зустрічах.

У вересні 2014 року лікар-уролог Медичного центру Святої Параскеви Олег Банира виступив із двома доповідями на З’їзді асоціації урологів Польщі (м. Варшава), а нещодавно повернувся з м. Краків (Польща), де представив вже три доповіді на 14-му З’їзді урологів країн Центральної Європи, що проходив під егідою Європейської асоціації урологів (ЄАУ) з 10 по 12 жовтня.

Одна з доповідей Олега Богдановича «Чи впливає випромінювання мобільних телефонів на якість сперми?» зайняла третє місце як краща презентація на європейському з’їзді урологів у галузі фундаментальних досліджень. Представлені результати досліджень, проведених спільно з фахівцями Інституту урології НАМН та кафедри урології Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця (м. Київ), викликали зацікавлення та жваве обговорення в колег-урологів із різних країн.

Щодо двох інших презентацій, то вони не менш цікаві: «Вплив радіочастотної абляції на лікування малих пухлин нирок» та «Застосування алгоритму лікування малих пухлин нирок».

Треба зазначити, що результати досліджень вже знайшли своє застосування і залишаються не лише «на папері» – їх активно використовують у практиці лікарі-урологи в Україні.

На конгресі були представники з країн усієї центральної та східної Європи й, частково, – з Азії. В рамках заходу можна було відвідати майстер-класи та послухати лекції провідних європейських професорів. Протягом двох днів зустрічі представлено понад 230 презентацій різноманітної тематики напряму «Урологія». Представники ж декількох лікувальних закладів України продемонстрували рівень фаховості, що не поступався закордонним колегам.

ФОТО: Під час вручення нагороди ЄАУ за кращу доповідь на з’їзді.

НА ФОТО (зліва направо): Голова Центральноєвропейського підрозділу Європейської асоціації урологів, проф. Б. Джаван (Австрія), проф. Дж. П. М. Седелаар (Нідерланди), д-р О. Банира (Україна), проф. П. Хлоста (Польща).