Лекція кандидата медичних наук з Канади для лікарів

22 жовтня 15.00 у Медичному центрі Святої Параскеви відбудеться лекція Мирослави Ромах, доктора медичних наук, FRCPC (м. Торонто), для лікарів, присвячена проблемам депресії у жінок, які втратили плід або страждають від безпліддя.

Пані Мирослава – доцент психіатрії факультету медицини Університету в місті Торонто (Канада) і водночас лікар у лікарні «Маунт Синай». Її основний професійний напрям діяльності – перинатальне психічне здоров'я.

Мирослава Ромах бере участь у багатьох наукових програмах і дослідженнях, в колі її наукових зацікавлень – фармакологічні методи лікування тривоги, депресії і розладів, викликаних психоактивними речовинами, рання лікарська оцінка і діагностика недуг, спричинених вживанням психотропних препаратів, та психофармакологія для жінок в перинатальний період. Вона неодноразово була головним експертом у багатьох експериментальних психофармакологічних дослідженнях і клінічних випробуваннях.

Дещо раніше пані Мирослава вже виступала у Медичному центрі Святої Параскеви з темою: «Оптимізація здоров'я матері та дитини: перинатальна материнська депресія і розвиток немовляти». Більше про лекцію можна дізнатися тут:

Цього разу лекція також буде відкритою для усіх охочих, хто цікавиться вищезазначеною темою та як фахівець шукає шляхи вирішення таких проблем на своїй роботі.

Чекаємо на Вас 22 жовтня 2015 р. о 15.00 год. в конференц-залі Медичного центру Святої Параскеви за адресою: вул. Заводська,7, м. Львів.

На лекції перекладач здійснюватиме переклад доповіді.

Для зручності просимо заповнити коротку форму попередньої реєстрації.