Кожна мить життя – безцінна

«Кожна мить життя – безцінна», – такими словами розпочала свою лекцію для жінок у Міжрегіональному центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів лікар-радіолог мамографічного кабінету Медичного центру Святої Параскеви Оксана Горбкова.

20 листопада у реабілітаційному центрі пройшов день, присвячений аспектам жіночого здоров’я. До розмови були запрошені лікарі, психологи, спеціалісти, які вже не один рік працюють із жінками в рамках реабілітації, лікування та профілактики.

Захворювання молочних залоз, про які розповідала Оксана Горбкова, – сьогодні дуже актуальна проблема для багатьох жінок. Особливо в зону ризику потрапляють жінки, які переступили бар’єр – 40 років. Проте в Україні, на жаль, дбайливе ставлення до свого здоров’я ще не на часі. Крім того, часто, щоб вчасно подбати про себе, бракує знань, тому ми завжди радо долучаємося до подібних заходів із просвітницько-навчальною метою.

Окрім Оксани Іванівни, виступила з лекцією Алла Червенкова, медичний психолог Львівського обласного центру здоров’я (тема доповіді: «Актуальність психологічної реабілітації жінок, хворих на рак молочної залози») та спеціаліст з холістичної медицини.