Кожен ваш відгук покращує нашу роботу

Уже сьогодні багатьом позитивним змінам, що відбулися у нашому медичному центрі, ми завдячуємо тим, хто залишив свій відгук з оцінкою роботи центру, забезпечуючи таким чином зворотний зв’язок. Це дало нам змогу отримати об’єктивну інформацію стосовно труднощів та проблем у наданні медичних послуг нашим пацієнтам.

Ми намагаємося створити відкриту систему, де можна легко залишити свій відгук, вдаючись як до маленьких змін, так і до значних нововведень.

Нині ви можете залишити свої зауваження будь-яким зручним для вас способом: зателефонувавши до контакт-центру, розмістивши інформацію на сайті у формі зворотного зв’язку, у соціальних мережах, на рецепції, заповнивши анкету зворотного зв’язку, яка завжди є на столиках у медичному центрі, а також у книзі відгуків.

Усі відгуки опрацьовує адміністратор. До розгляду скарг залучаються експерти. Сама ж медична скарга часто містить багато конфіденційної інформації щодо стану здоров’я, перебігу хвороби, лікування тощо. У випадку скарги, розміщеної у відкритих джерелах, ми не оприлюднюємо інформацію, що стосується стану здоров’я пацієнта, а відтак публічно не інформуємо про перебіг розгляду конкретної ситуації.

До розгляду скарги входить:

– розмова зі скаржником (у телефонному режимі або наживо);

– вивчення медичної документації;

– створення комісії, до якої входять постійно діюча комісія з розгляду скарг, присутній у скарзі персонал, керівники підрозділів та експерти.

За результатами розгляду скарги пацієнт завжди отримує відповідь.

Термін розгляду скарги – від 3-х до 7-ми робочих днів. В окремих випадках

(залучення зовнішніх експертів, вивчення додаткових документів) термін може бути продовжено,про що пацієнту повідомляють додатково.

Ми приділяємо увагу кожному випадку, розглядаємо кожну ситуацію, задовольняючи потреби наших пацієнтів. В результаті з’ясування обставин, у яких було визначено нашу помилку, будуть вжиті певні заходи або надані рекомендації щодо покращення роботи.

Ми розглядаємо кожну скаргу, якою б неприємною вона для нас не була, та маємо намір зрозуміти кожного відвідувача, враховуючи його досвід в отриманні послуг у Медичному центрі Святої Параскеви.

Кожен ваш відгук може зробити нас кращими!