Комплексні обстеження - запорука здорового, а відтак щасливого життя кожної сім’ї

Щорічні обстеження є запорукою здорового, а відтак щасливого життя кожної сім’ї.

Перевірити своє, а також здоров’я своїх рідних Ви можете у Медичному центрі Святої Параскеви.

Для чоловіків, жінок та дітей розроблені окремі переліки консультацій та лабораторних аналізів, які лікарі рекомендують обов’язково проходити щорічно. Це так звані «комплексні пакети», складені з урахуванням віку, статі та захворювання.

Індивідуальний розклад консультацій допоможе Вам зекономити час та зусилля. Упродовж одного – двох днів Ви отримаєте повну картину стану здоров’я та відповідні рекомендації.

Якщо у Вашій родині є схильність до певного захворювання, тоді варто пам’ятати про обстеження проблемних органів і систем, до якого також необхідно підійти комплексно: «комплексний огляд кардіолога», «комплексний огляд гінеколога», «комплексне обстеження органів травлення» тощо. Огляд у кількох фахівців без лабораторних або інструментальних аналізів і навпаки не може відтворити повноцінну картину стану здоров’я.

Лікарі-терапевти запевняють: «Багато захворювань проходять безсимптомно або із відчутними загальними симптомами (слабкість, втома тощо), тому дуже важливо проходити лабораторне та інструментальне обстеження для виявлення певних патологій на ранньому етапі».

Звертатися до лікаря, коли вже заболить – помилкове твердження. Пам’ятайте про це.

Не варто також залишати без контролю тривалі дискомфортні відчуття та хронічні болі. За відсутності відповідного лікування захворювання можуть ускладнюватися і переходити у важкі стадії.

Повний перелік пакетів

Прпередній запис за телефонами:
(032) 295-4-000
(067) 295-4-000
(095) 295-4-000