КГ на ваги!' - комплексна програма зниження зайвої ваги

«Ви сьогодні мали успішний похід в супермаркет, от лише не розрахували кількість поповнення тижневого запасу. Ви набрали чимало продуктів і, здається, нічого зайвого, а тут ще й сумка в додаток і кілька незручних речей, які не вмістились у загальні пакунки. З усім цим Вам приходиться йти. Ви відчуваєте як вантаж однієї руки перетягує іншу. Все нестерпно важке, але додому ще доволі великий шмат дороги, можливості поставити все це, щоб перепочити – нема, що ж вам приходиться терпляче нести все це до кінцевого пункту призначення. Але чим далі тим важче: пришвидшується серцебиття, ви розпашілі і задуха не дозволяє повноцінно дихати, в голові пульсує кров, а на думці одне – коли це завершиться? Нарешті, поріг рідної квартири, Ви скидаєте з себе всі сумки і відчуваєте справжнє полегшення коли позбулись всього зайвого.» - Вам знайомі ці відчуття?

Такий же тягар ви носите щодня – і це ваша зайва вага, єдина відмінність між пакунками і Вашими кілограмами, що на жаль, не маєте можливості їх зняти чи покласти тоді, одномоментно коли Ви цього захочете.

Ми пропонуємо Вам «залишити свій багаж».

Розпочинаємо набір групи на комплексну програму зниження зайвої ваги «КГ на ваги» .

Для кого ця програма?

  • Для тих, хто має медичні покази до зменшення ваги.
  • Для високомотивованих людей, які готові змінити свій звичний спосіб життя і наполегливо працювати над зменшенням власної ваги та покращення фізичного стану.

Основний принцип: споживання такої кількісоті калорій, яка витрачаєтеся упродовж дня. Поєднання фізичного навантаення та підбір відповідного раціону харчування, зниження стресів та психологічна підтримка фахівцями, яке допомагає працювати в програмі результативніше ніж самостійно.

«Уявіть собі, що ці всі пакунки, які Вам довелось нести з супермаркету самостійно тепер Вам допомагають піднести ще троє осіб Звичайно, не до порівняння коли Ви відчуваєте підтримку і допомогу – відстань долаєтся втричі легше і ефективніше.»

Що входить в комплексну програму?

- 10 індивідуальних консультацій лікаря – дієтолога;

- 10 занять з групової психотерапії;

- 6 безкоштовних лекцій лікаря-дієтолога.

- 10 індивідуальних занять з фізіореабілітації.

Переваги програми?

1.Медичний підхід без зайвих обіцянок - здійснюється оцінка Вашого фізичного стану та реальних перспектив успіху.

2.Поступове схуднення – поступовість у всьому, адже Ваш організм не звик до надмірного фізичного навантаження та обмежень в їжі, змін раціону та інтенсивних фізичних вправ. Тому все нове, що впроваджується у Ваше життя і несе певні зміни необхідно вводити покроково і напрацьовувати звичку. Як раптово Ви можете схуднути так і раптово можете набрати цю вагу.

2.Підтримка фахівців (лікаря дієтолога та психотерапевта) - дієтолог допоможе Вам скласти індивідуальний раціон, залежно від енергії, яку Ви витрачаєте щодня, ваших фізіологічних особливостей і щоб Ваш організм отримував увесь необхідний комплекс речовин від їжі, яку споживаєтимете. Фахівці допоможуть Вам здійснювати контроль та спостерігати за змінами в організмі, які відбуваються щотижня упродовж всієї програми. Ви зможете отримати фахову консультацію та відповіді на всі питання.

3.Економія часу – все в комплексі. Вам не потрібно відвідувати три різних місця, для заняття з фізіореабілітологом, щоб отримати консультацію лікаря – дієтолога та взяти участь у груповій психотерапії. Програма реалізовується на базі НМЦ Святої Параскеви. Індивідуальні щотижневі консультації дієтолога Ви зможете запланувати у зручний для Вас час. Також щотижня Ви маєте моживість відвідувати групову психотерапію.

4. Інформованість – для самоконтролю учасник програми отримує харчовий щоденник і ряд роздаткових матеріалів від фахівців залучених у програмі, а також відповідні знання, які допоможуть здійснювати щоденний самоконтроль, а по завершенню програми самостійно продовжувати працювати у цьому напрямку.

 

Вартість програми:

  • Комплексне лабораторне обстеження «мінімальний» - 461грн.
  • Комплексна програма зниження ваги: консультації дієтолога, психотерапія, фізіореабілітація – 2790 - 20% = 2232грн.

Кроки, які необхідно здійснити для участі в програмі:

1. Проходження обов’язкових лабораторних обстеженнь «Пакет мінімальний» до 01червня 2013

2.Оплата повної вартості програми до 03 червня 2013

3. 3 червня о 19.30 в МЦ Святої Параскеви відбудеться перша зустріч за програмою – 'групова психотерапія'.

Правила участі в програмі:

  • Участь у програмі мають право лише ті особи, які попередньо пройшли необхідні лабораторні обстеження , огляд лікаря-терапевта та отримали відповідну рекомендацію для участі.
  • Будь-які групові заняття, які були пропущені за причиною відсутності самого учасника не підлягають повторенню. Вартість пропущеного заняття не підлягають компенсації.
  • Індивідуальні консультації з дієтологом та фізіореабілітолога , у разі причини відсутності учасника програми, за попередньою згодою лікаря переноситься на інший зручний для обох сторін день.
  • При перериванні курсу за бажанням учасника кошти за не реалізовану частину програми не повертаються.

 

 

Онлайн реєстрацію для участі в програмі Ви можете здійснити тут

або за телефонами:

(032) 295-4-000; (067) 295 - 4- 000; (095) 295 - 4 - 000.

з 7.00 по 21.00 у пн-пт., 8-20 в суботу та 9-19 в неділю.