Геморой потрібно лікувати

Про це не прийнято говорити навіть з найближчими друзями. Незручно і соромно з цим прийти навіть до лікаря. Однак майже кожна друга доросла людина страждає від свербіння, печії, подразнення шкіри біля заднього проходу, виділення крові з калом, що є першими ознаками геморою. Також подібні прояви виникають також і при передракових захворюваннях товстого кишківника (в тому числі прямої кишки), що вимагає обов’язкового обстеження у лікаря-проктолога.

Як зазначають лікарі, геморой відноситься до захворювань цивілізації. Переважно ця хвороба виникає у людей, які багато сидять, мало п’ють рідини, споживають продукти з низьким вмістом клітковини, фізично перенапружуються. Хворіють в основному особи старші 50 років, а також близько 40% жінок під час вагітності.

«Люди тривалий час відкладають свій візит до лікаря. А коли все ж зважуються на нього, то, переважно, отримують лише рецепти на мазі чи на ректальні свічки, або скерування на операцію. Прояви хвороби від консервативного лікування не зникають повністю, а тому проблема повертається. Вузли стають що раз більшими, а при акті дефекації випадають з анального отвору, з них виділяється кров (іноді внаслідок систематичних кровотеч у хворого виникає анемія). Таке лікування може тривати роками із щоразу частішими загостреннями», - зазначає Коваль Юрій Володимирович лікар-проктолог Медичного центру Святої Параскеви.

Як зазначає лікар, у Медичний центр Святої Параскеви, часто звертаються хворі, які намагалися роками перебороти свою хворобу. Водночас операція для них є дуже небажаним заходом і тому вони воліють терпіти хворобу, бо бояться, що по операції будуть тривалий час відчувати болі та дискомфорт, або ж операція призведе до тривалої непрацездатності.

«Сьогодні розвиток сучасної медицини відкриває нам нові можливості в лікуванні різноманітних захворювань, в тому числі і захворювань прямої кишки. Все більше з тих, хто терплять на геморой знають, що є вже інші способи, ніж операція, щоб вилікувати цю прикру хворобу», - додає лікар.

За його словами, перевагою цих методів є безболісність і те, що пацієнт не мусить ізолювати себе від праці та домашнього оточення. Зокрема в Медичному центрі Святої Параскеви ефективно і швидко лікують геморой. Пацієнтам пропонують накладання спеціальних гумових кілець на гемороїдальні вузли (внаслідок чого вони самостійно зникають), лікування за допомогою впливу інфрачервоних променів, а також використання унікальної електоропроцедури – метод ГЕМОРОН (найновішої, визнаної в світі найкращою для амбулаторного лікування). До того ж ці медичні процедури займають лічені хвилини.

Звісно, за один раз позбутися геморою не вдасться. До того ж у більшості хворих є одночасно кілька збільшених гемороїдальних вузлів. Аби лікування було повноцінним, а також для попередження рецидиву, необхідно відвідати лікаря декілька разів. Проте великою перевагою є те, що під час лікування пацієнт не змушений відмовлятися від активного трудового життя, а також не потребує госпіталізації.

Медичний центр Святої Параскеви пропонує найсучасніші методики без операційного лікування. Як показує практика, ці методики ще й надзвичайно ефективні – у 95% випадків, після лікування, у пацієнтів не було виявлено рецидиву хвороби.
«Наголошую, що соромитися хвороб, в тому числі й геморою не потрібно. Чим швидше людина наважиться звернутися до лікаря, а не купуватиме розрекламовані засоби самостійно, тим швидше вона поверне собі здоров’я і комфорт», - додає Юрій Володимирович