Харчування від періоду вагітності жінки до одного року малюка

Тема харчування жінки від періоду вагітності до одного року дитині є дуже актуальною та важливою як для лікарів-педіатрів, так і для матерів, оскільки знання та дотримання правил раціонального харчування є запорукою значного зменшення захворюваності шлунково-кишкового тракту та атопій у дітей як у ранньому віці, так і у майбутньому.

Харчування під час вагітності

Якість харчування під час вагітності суттєво впливає на здоров’я матері та дитини. Правильно підібрана та збалансована дієта, яка забезпечує достатню кількість калорій та оптимальний склад нутрієнтів, сприяє нормальному розвитку плоду і позитивно впливає на майбутню матір. Варто зазначити, що погане харчування жінки, зокрема, у першому триместрі вагітності, може зумовити схильність дитини до хронічних захворювань у дорослому віці. Надзвичайно важливо споживати продукти з низьким глікемічним індексом, які повільно розщеплюються та створюють лише помірне коливання глюкози та інсуліну (хліб з висівками, каша з не шліфованих злаків, бобові, овочі, фрукти). Це перше. Другим важливим компонентом є споживання харчових волокон, зокрема, нерозчинних: висівки, не шліфовані злаки, каші, насіння й шкірки овочів та фруктів (бобові, яблука, полуниця, морква, цитрусові). Третій постулат у харчуванні – поліненасичені жирні кислоти: омега 6 лінолева та арахідонова, джерелом яких є рослинні олії (лляна, рапсова), риб’ячий жир, жирна риба, та омега 3 ейкозопентаєнова та докозогексаєнова кислоти, джерелом яких є горіхи, насіння, рослинні олії.

Необхідно обмежити споживання солоної їжі, зокрема, копченої, маринованої та смаженої. Кисломолочні продукти треба споживати обережно, не більше одного разу на день.

Варто звернути особливу увагу на споживання борошняних виробів, зокрема, випічки й тортів. Ці вироби містять білок клітковини глютену – гліадин, який є найтоксичнішим з усіх продуктів для шлунково-кишкового тракту дитини.

Після пологів кожна породілля повинна дотримуватися дієти, під час якої необхідно вивести з раціону алергенні (молоко, горіхи, мед, шоколад) та глютеновмісні (манка, вівсянка, риба, телятина) продукти.

Введення прикорму

Гармонійний розвиток дитини перших 6-ти місяців може забезпечити виключно грудне вигодовування, під час якого не допустиме догодовування, оскільки це призводить до зменшення лактації у матері-годувальниці. Для забезпечення правильного дозрівання функції шлунково-кишкового тракту рекомендовано правильне введення прикорму.

На сьогодні є досить багато видів прикорму та різні поради для мам. Ми ж рекомендуємо строго дотримуватися рекомендацій ВООЗ.

Прикорм – це продукти харчування, які є доповненням до грудного молока (молочної суміші у разі штучного вигодовування) дитині першого року життя.

Малюки на грудному вигодовуванні перший прикорм отримують не раніше 6-го місяця. У випадку змішаного чи штучного вигодовування у віці 5,5 місяців допустиме догодовування – водичкою для дитячого харчування від 50-ти до 100-а мл на добу. Водичка має бути у пляшечці номіналом 0,33 і відкритою протягом однієї доби.

Перед початком введення прикорму необхідно оцінити готовність дитини, яка на той момент повинна:

тримати голову;

сидіти практично без підтримки;

відкривати рот, коли до нього підносять ложечку з їжею;

закривати рот з ложечкою у роті, тримати їжу в роті, ковтати.

На сьогодні є багато видів введення прикорму, тому лише лікар-педіатр може визначити, який підійде вашій дитині, враховуючи, в першу чергу, параметри її розвитку.

Відтак є загальні правила, яких слід дотримуватися при введенні будь-якого прикорму:

дитина повинна перебувати у вертикальному положенні;

прикорм необхідно давати з ложечки;

час прикорму – перша половина дня після годування грудьми чи сумішшю;

кожен продукт починають вводити від ½ до 7-ми чайних ложечок за 7 днів;

кожен новий продукт прикорму повинен складатися з одного інгредієнту, який давати дитині не менше 7-ми днів. Лише після цього можна переходити на змішаний прикорм із цих продуктів, що дасть можливість визначити алергію на певні продукти харчування;

прикорм має бути свіжоприготованим температурою 36–37°С.

До дворічного віку не рекомендовано давати дитині кавові напої та чай, тому що ці продукти знижують рівень засвоєння організмом заліза з харчових продуктів.

Від однорічного віку рекомендовано молочні каші, а сіль та цукор – від дворічного.

Для першого прикорму ідеальними продуктами є овочі (пастернак, кабачок, картопля, цвітна капуста, гарбуз, броколі, морква, зелений горошок, спаржа).

Щодо буряка, то його краще давати пізніше, від дворічного віку, оскільки цей овоч має високу здатність накопичувати пестициди.

Для другого прикорму – каші без молока: гречана, рисова, кукурудзяна, пшоняна.

Потому вводять фрукти і ягоди: яблуко, груша, слива, абрикос, персик, смородина. Варто також пам’ятати про жовток, який містить важливий інгредієнт – лецитин, що є «будівельним матеріалом» для дитячого організму.

Для росту дитини також необхідним елементом є залізо, підвищений вміст якого – у м’ясі. Для першого прикорму ідеально підійде баранина, індик, кролик, домашня курка. М’ясо необхідно давати дитині 5 разів на тиждень.

Від 10-ти місяців можна вводити до прикорму нежирні сорти річкової риби.

Від 6,5 місяців до овочевого пюре треба додавати лляну та оливкову олію.

Харчування діток до одного року є фундаментальною базою здорового харчування у майбутньому. Лікарі-педіатри на своїх щомісячних патронажах детально розписують харчування індивідуально для кожної дитини.

Коли ми говоримо про харчування, то мимоволі згадуємо фразу Гіппократа: «Ми є те, що ми їмо».


Аліна Слюсарчук, лікар-педіатр, дитячий гастроентеролог

Попередній запис за телефонами:(067)295-4-000 або (095)295-4-000