"Ендоскопічна підслизова дисекція - від теорії до практики"

Запрошуємо відвідати навчальний курс з практичними заняттями "Ендоскопічна підслизова дисекція - від теорії до практики".

11.07.2020р
Програма курсу:
9:00 – Вітальне слово
9:15-10:30 – теоретична частина  – A. Ступницький, А. Патій
- Покази до ESD
- Обладнання для ESD
- Стратегія і техніка ESD
- Ускладнення при ESD
10:00 – перерва на каву
10:30 - ESD - практичні заняття на моделях шлунків тварин під керівництвом експерта в групах по 4 особи на 1 навчальну станцію.
13:00 – 13:30 – обід
13:30 - ESD – практичні заняття на моделях шлунків тварин під керівництвом експерта в групах по 4 особи на 1 навчальну станцію.
15:00 - 15:15 перерва на каву
16:00 – підсумки
18:00 – товариська вечеря для учасників тренінгу

Місце проведення: конференц-зал Медичного Центру Св. Параскеви.

Кількість місць учасників: 8

Дата: 11 липня

Форма реєстрації: https://forms.gle/t5SeBZXnM3c3hh2X7

Партнери проекту:

ТОВ "Екопел Медікал" - Ваш надійний партнер у виборі медичного та реабілітаційного обладнання провідних виробників, таких як: Fujifilm, Technix, Metaltronica, Hydro Physio, BTS Bioengineering та ін. Команда кваліфікованих спеціалістів допоможе Вам у виборі, встановленні та обслуговуванні обладнання. 

Сайт: https://ekopel.com.u

ТОВ «ЛЕОЄВРОМЕД» - проводить ремонт ендоскопів (гастроскопів, колоноскопів, бронхоскопів), а також іх технічне та сервісне обслуговування. Фахівці компанії пройшли навчання закордоном (у Німечинні), і мають досвід роботи, що дозволяє в максимально короткі терміни відновити працездатність Вашого обладнання.  Також ми надаємо увесь спектр робіт по монтажу і введенню в експлуатацію медичного обладнання.

Шановні колеги, ми дбаємо про Вашу безпеку та виконумо всі рекомендації МОЗ України щодо особистої гігієни та приміщень під час пандемії Covid-19.

Просимо Вас перебувати у Медцентрі в ЗІЗ.

Будьте здоровими!