Діагностика хребта методом МРТ

Скутість, обмеження руху, відчуття болю в спині, шиї, попереку…

Біль – це сигнал, що час діяти. Причинами болю можуть бути: защемлення нерва, кила диску і навіть пухлина. Оскільки одні й ті ж симптоми часто є ознакою різних захворювань,необхідно незволікаючи звернутись до фахівця та пройти відповідну діагностику. Без візуалізації “хворої” ділянки лікарю досить важко поставити правильний діагноз чи встановити причину болю. Інформативним методом діагностики є МРТ (магнітно-резонансна томографія). Цей метод дозволяє виявити найменші зміни в хребті (в кожному відділі окремо: шийному, грудному, попереково-крижовому чи одномоментно в трьох відділах)

Оцінити анатомію хребта можна за допомогою таких методів, як: МРТ, КТ, Рентгенографія.

Однак, пріорітетним методом діагностики є МРТ, оскільки найповніше дає можливість оцінити стан міжхребцевих дисків, хребців, паравертебральних м’яких тканин, що важко піддається візуалізації при інших методах обстеження.

Залежно від виявленої проблеми Вас скерують на МРТ консультацію до відповідного спеціаліста. Наприклад, якщо це проблема в защемлені нерва, остеохондроз – в подальшому визначені лікування Вам допоможе лікар – невролог. Якщо травматичні пошкодження – лікар ортопед-травматолог. У випадку потреби хірургічних методів лікування – лікар – нейрохірург.

Враховуючи відсутність шкідливих факторів (наприклад, таких як рентгенівське опромінення) немає обмежень щодо кількості проведених МРТ, тому варто діагностувати причину будь-якого нав’язливого болю в спині незволікаючи.

Слід пам’ятати , що не діагностовані вчасно проблеми хребта можуть переростати у більш складні захворювання.

Отримати більше інформації по МРТ можна за телефонами: (032) 295-4-000, (067) 295-4-000, (095) 295-4-000 з 7.00 по 21.00 в пн-пт., з 8.00 по 20.00 в суботу та з 9.00 по 19.00 в неділю.