Безкоштовне скринінгове обстеження шкіри, приурочене Дню меланоми

Меланома – одне з найнебезпечніших захворювань шкіри. Рак шкіри виникає в 1 з 5 людей (статистика Американської академії дерматологів), і щороку медики реєструють понад 3,5 мільйона нових випадків. Завдяки ранньому виявленню та належному менеджменту лікування різних видів раку шкіри має високу ефективність. Регулярні самостійні огляди шкіри та щорічне обстеження у дерматолога допомагають людям виявити ранні ознаки раку шкіри.

Щорічно країни Європи проводять програму «Євромеланома». Це всеєвропейська кампанія профілактики онкозахворювань шкіри, основним завданням якої є надання інформації кожній людині про способи запобігання розвитку раку шкіри, ранню діагностику та лікування цієї недуги. Також лікарі-дерматологи подають статистичні дані та результати досліджень про захворюваність і поширення раку шкіри. Детальніше з такою інформацією можете ознайомитись тут

З 2009 року Україна долучилася до програми «День меланоми». В цей день усі охочі можуть безкоштовно провести скринінгове обстеження на предмет виявлення раку шкіри.

З 2009 по 2014 роки в Україні було оглянуто майже 19 тисяч осіб, які виявили таке бажання. І 2015 рік не виняток:

День меланоми буде проведено 24 квітня.

Ми також долучаємося до програми відзначення Дня меланоми.

Запрошуємо зробити безкоштовне* скринінгове обстеження на предмет виявлення раку шкіри. Підготуйте запитання, які б Ви хотіли поставити дерматологу.

* Консультація - 0,01коп.

Попередній запис обов’язковий, зробити це можна за телефонами: (032) 295-4-000;(067) 295-4-000;(095) 295-4-000