Безкоштовна лекція 'Новітні методи контрацепції'

У січні вперше відбулася лекція на тему: «Новітні методи контрацепції». Успішність цього заходу та безліч запитань від жінок-учасниць по завершенню лекції спонукали нас не відкладати тему у «довгий ящик». Отож, вже 13 квітня ми знову повертаємося до теми контрацепційних методів запобігання небажаної вагітності.

Неодноразово ми акцентуємо на тому, що організм кожної жінки індивідуальний та особливий. Розпочинаючи статеве життя, жінка повинна добре усвідомлювати необхідність такого кроку. Культура планування сім'ї та статевих відносин формується з розумінням усієї відповідальності та можливих ризиків для здоров'я жінки, партнера та майбутньої дитини.

Жінці варто оберігатися від можливих гінекологічних патологій, вірусних та інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом.

Сучасна медицина пропонує великий спектр контрацептивів, зручних та ефективних у використанні:

– Гормональна контрацепція.

– Внутрішньоматкова (ВМК).

– Бар'єрні методи.

– Термальний метод.

– Хірургічний метод.

– Посткоїтальна контрацепція.

Проте серед розмаїття цих методів немає єдиного універсального, адже ефективність насамперед залежить від особливостей організму. Тому кожна жінка повинна підібрати свій варіант оптимального захисту. Як не розгубитися у пропонованих методах і зробити правильний вибір, Ви зможете дізнатися на безкоштовній лекції, яка відбудеться 13.04.2013 року в Медичний Центр Святої Параскеви за адресою: м. Львів, вул. Заводська, 7.

Початок лекції о 11.00

Попередній запис за телефонами: (032) 295-4-000; (067) 295- 4- 000

з 7.00 по 21.00 у пн-пт., 8-18 в суботу та 9-18 в неділю.