Безкоштовна лекція «Делікатна проблема вагітних та породіль (геморой)»

Настрій то вгору, то вниз! Набряклість і біль в ногах, постійна втома, нудота, надмірний апетит або його відсутність, а тут ще й ця делікатна проблема…

З поганим самопочуттям можна впоратися і самій, а от з гемороєм без поради фахівця ніяк не обійтися.

І не варто одразу шукати відповідь у Інтернеті або на форумах, адже вагітність – справа надзвичайно відповідальна, тому покладатися на неперевірені засоби доволі небезпечно.

У жінок геморой зазвичай проявляється або загострюється під час вагітності та при пологах. Деякі жінки, соромлячись лікаря, сподіваються на те, що хвороба мине сама, але, як правило, це лише загострює стан.

Якщо Ви плануєте вагітність або вже в очікуванні та не маєте жодних скарг, проте попіклуйтеся про профілактику – вона стане в нагоді. Якщо турбують тривожні симптоми, можливо, настав час звернутися до лікаря.

Але в будь-якому випадку, якщо Вас турбують делікатні питання, пов’язані з гемороєм, отримати відповіді на них можна на безкоштовній лекції лікаря-проктолога К. Кожем’якіної.

І не соромтеся, дорогі жінки, запитувати у спеціаліста про все, що Вас турбує, адже краще володіти перевіреними фактами, ніж блукати нетрями невідомого.

Лекція відбудеться 19 жовтня 2013 р. о 11.00 в МЦ Святої Параскеви за адресою: вул. Заводська, 7.

Попередній запис за телефонами: (032) 295-4-000; (067) 295- 4- 000; (095) 295 - 4 -000

з 7.00 по 21.00 у пн-пт., 8-20 в суботу та 9-19 в неділю.