4-та Спеціалізована конференція «Приватна медицина в Україні – 2014»

9–10 жовтня у Львові відбулася 4-та Спеціалізована конференція «Приватна медицина в Україні – 2014». У перший день конференції її учасники – керівники приватних медичних установ Львова, Києва, Одеси, Дніпропетровська, Луцька, Тернополя – ділилися своїм досвідом та дискутували щодо пошуку спільних вирішень актуальних проблем сучасної медицини.

Наступного дня учасники відвідали Медичний центр Святої Параскеви. Ця частина програми проходила у форматі практик-майстер-класів від керівників відділень Центру та виконавчого і генерального директорів.

Тетяна Міхнова, генеральний директор медичного центру, розпочала зустріч із доповіді «Розвиток культури постійного вдосконалення». «Не забувайте про інстинктивні відчуття пацієнта: почуття невизначеності, відчуття ризику, безпеку, страх. Менеджмент зобов’язаний виховувати в організації культуру опіки про пацієнта», – наголосила Тетяна Андріївна, звертаючись до учасників конференції.

Андрій Ступницький, заступник виконавчого директора з лікувальної справи, у своїй доповіді дав низку порад, як здійснювати контроль та підвищити якість надання медичних послуг. Зокрема доповідач звернув увагу на стандартизацію процесів, чіткі визначені вимоги і точки контролю їх якості, систему навчання та вдосконалення персоналу тощо.

Ці інструменти вже роками застосовують на практиці в Медичному центрі Святої Параскеви, і за чотири роки роботи закладу доволі помітним став позитивний результат таких впроваджень, тому є всі підстави, щоб поділитися своїм досвідом із колегами з інших медичних установ.

Що очікують пацієнти від сервісу в приватній клініці? Відповідь на це питання давала Ольга Кушнірук, заступник виконавчого директора, керівник відділу клієнтського сервісу. Окрім цього, доповідач розповіла, як відбувається відбір персоналу в Медичному центрі Святої Параскеви, які критерії є ключовими під час такого відбору та як втілюється система контролю та здійснюється оцінка персоналу. «Запорука якісного сервісу – відповідальність, довіра, професіоналізм», – підсумувала Ольга Кушнірук.

Доповідь Ігоря Гайди – завідувача відділення ультразвукової діагностики, який презентував власну систему навчання та контролю за якістю в ультразвуковому відділені Медичного центру Святої Параскеви, учасники конференції обговорювали найбільш активно. Сьогодні – це унікальна програма, яка не має аналогу в будь-якому іншому медичному закладі України та успішно пройшла свою апробацію.

Завершив день майстер-класів виконавчий директор Дмитро Левченко, який презентував нововведений інструмент вдосконалення лікаря в практиці Медичного центру Святої Параскеви – моделювання ситуації. За допомогою цього методу лікар може побачити та виявити помилки у процесі комунікації з пацієнтом, що важко зробити без «погляду з боку».

Учасники конференції відзначили потужний досвід та титанічну працю, які щодня застосовують в Медичному центрі Святої Параскеви, щоб надавати та гарантувати якісні послуги. А доповіді, за їхніми словами, були дуже цінними, адже дали змогу дізнатися про практичні ефективні інструменти та можливості їх впровадження в інших медичних закладах.

Така висока оцінка – приємна подяка за роботу наших керівників відділень, а також стимул не зупинятися на досягнутому та надалі демонструвати високий рівень роботи на усіх щаблях.

Дякуємо за надані фото фірмі 'Моріон'